Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΝΙΚΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ - ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ......

Όνομα συνδυασμού:

«Νέα Εποχή για την Κατερίνη»



Ο Συνδυασμός έχει ως εξής:
Μακρίδης Νικόλαος του Μιχαήλ
(Υποψήφιος Δήμαρχος Κατερίνης)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ:
1. Αμοιρίδης Περικλής του Θεοδώρου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
2. Αναστασιάδης Νικόλαος του Γεωργίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
3. Ασλανίδου Ελένη του Παύλου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
4. Βασιλειάδου - Σαμαλή Γλυκερία του Γεωργίου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
5. Γεωργιάδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
6. Γεωργιάδης Θεόδωρος του Γεωργίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
7. Γιαλίδης Ελευθέριος του Βασιλείου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
8. Γκατζής Θεοφάνης του Θωμά (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
9. Γκίρνη Γιαννούλα του Γεωργίου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
10. Γοργούλης Γεώργιος του Ευάγγελου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
11. Ηλιάδης Φίλιππος του Αλέξανδρου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
12. Καραγιάννης Αστέριος (Γονίδης) του Νικολάου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
13. Καραθάνας Χρήστος του Αθανασίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
14. Καρασαββίδης Αθανάσιος - Διονύσιος (Θάνος) του Ιωάννη (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
15. Καραφουλίδου Δέσποινα του Ιωάννη (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
16. Κεραηλίδης Δημήτριος του Παναγιώτη (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)

17. Κεσανλής Νικόλαος του Ζαχαρία (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
18. Κεσίδης Ευάγγελος του Βασιλείου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
19. Κήπου Ευστάθιος του Θωμά (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
20. Kοκαβίδης Γεώργιος του Νικολάου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
21. Κοκτσίδης Ελευθέριος του Ιωσήφ (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
22. Κοσμάς Αριστοτέλης του Γρηγορίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
23. Κουρτίδης Αβραάμ του Γεωργίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
24. Λατσάρνου Ειρήνη του Ιωάννη (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
25. Μακρίδου Κλεονίκη (Νίκη) του Ελευθερίου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
26. Μαλεζάς Ευστάθιος του Μενέλαου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
27. Μαρινόπουλος Μιχαήλ του Πέτρου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
28. Μαυρίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
29. Μαυρίδης Χρήστος του Ευσταθίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
30. Μαυρίδου Ιωάννα του Λαζάρου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
31. Μαυροπούλου – Καρακασίδου  Παρασκευή (Βιβή) του Ιωακείμ (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
32. Μέγας Αθανάσιος του Λαζάρου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
33. Μπενέτη Ολυμπία του Δημητρίου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
34. Μπουκλής Κωνσταντίνος του Θεμιστοκλή (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
35. Παραδεισοπούλου Μελπομένη (Μελίνα) του Παύλου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
36. Πετρίδου Σοφία του Ιωάννη (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
37. Προβουλάκης Χαράλαμπος του Γεωργίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
38. Προδρόμου Κωνσταντίνος του Προδρόμου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
39. Σεμερτζίδης Γεώργιος του Αθανασίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
40. Σεμερτζίδης Κυριάκος του Νικολάου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
41. Σκραπαλής Βασίλειος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
42. Σολομωνίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
43. Σταθακόπουλος Πέτρος του Ευσταθίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
44. Στάθη Πολυξένη του Σωκράτη (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
45. Τερζόπουλος Σωφρόνιος (Άκης) του Αλέξανδρου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
46. Τζήκας Νικόλαος. του Παναγιώτη (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
47. Τσακυρίδης Ευστάθιος του Ανέστη (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
48. Τσέρναγια –Σαριγιαννίδου Όλγα του Βίκτωρ (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
49. Τσιτουρίδης Χαράλαμπος του Πορφυρίου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
50. Φουστάνης Γεώργιος του Θωμά (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης)
51. Χαραλαμπίδης Αναστάσιος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος εκλογικής Περιφέρειας Κατερίνης


  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ:
1. Βασιλειάδου Καλλιόπη του Ελευθερίου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
2. Γιαννούλης Βασίλειος του Ιωάννη (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
3. Γοργούλη Βασιλική του Ευάγγελου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
4. Ελευθεριάδου Παναγιώτα του Πολύκαρπου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
5. Καρασαββίδης Ανδρέας του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
6. Κασιτερίδου Αλιόνα του Λουκά (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
7. Κουρτίδης Δημήτριος του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
8. Κυριακίδης Ιωάννης του Χαράλαμπου (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
9. Λιακόπουλος Δημήτριος του Χαρίλαου (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
10. Μαντζόλη Κωνσταντία του Ελευθερίου  (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
11. Μπαζάκα Μαρία του Κωνσταντίνου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
12. Νέτσικα Όλγα του Στεφάνου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
13. Πολυχρονιάδης Γεώργιος του Ιωάννη (υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
14. Σαριγιαννίδου Αλεξάνδρα του Σάββα (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)
15. Τσακυρίδου - Μπάλτα Μαρία συζ. Ευσταθίου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)

16. Χρυσοστόμου Παρθένα του Χαράλαμπου (υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κατερίνης)